Úvodná stránka / Aktuálne spravodajstvo / NDK 2007 sú žolíkom v hre o zamestnanie

NDK 2007 sú žolíkom v hre o zamestnanie

8. a 9. marca sa v Inchebe uskutoční už dvanásty ročník najväčšieho veľtrhu práce na Slovensku. Podujatie Národné Dni Kariéry 2007, organizované tradične AIESEC Bratislava, je ďalšou možnosťou ako si nájsť prácu.

NDK sú jediným projektom svojho druhu, ktorý svoju ponuku práce z www.ndk.sk aj transformuje do fyzickej podoby v priestoroch výstaviska Incheba. Takto napĺňa svoj primárny cieľ, ktorým je sprostredkovať kontakt zamestnávateľov z popredných firiem a organizácií (tento rok v počte 102) so študentmi a absolventmi VŠ. Pre mnohých je však dôležitejšia jeho pridaná hodnota v konzultáciách a prezentáciách firiem, no najmä odborných prednáškach:

Individuálne konzultácie využívajú spoločnosti na osobný kontakt so študentmi, buď cez pohovor alebo riešením prípadových štúdií.


Prednášky prebiehajú počas oboch dní a majú za cieľ pripraviť študentov na vstup na trh práce. Odborný garant podujatia, firma Trenkwalder, tento rok povedie tréning na úspešné zvládnutie pracovného pohovoru.

Kliknite si už teraz na www.ndk.sk, zaregistrujte sa v našej databáze a vyberte si z ponuky 102 popredných firiem a organizácií z celého Slovenska. Na stránke nájdete aj vzor životopisu a mnohé užitočné informácie!

Tešíme sa na osobné stretnutie, Váš organizačný tím NDK 2007

 

  

 

 

 


Mediálni partneri

INFORMATICI.SK - job pre každého informatika Slovník cudzích slov NATANKUJ.SK ZIVE.SK Porada.sk - spolu vieme viac PIS.SK - Prešovské internetové správy JOBAGENT.SK - práca na Slovensku i v zahraničí JOJ.SK - Vaša online televízia, noviny, šport, video, foto, blog Zzz.sk - zoznam zdravotníckych zariadení SITA.SK - Slovenská tlačová agentúra ZDRAVIE.SK - pre Tých, čo chcú vedieť viac 24 hodín - online denník pre všetkých education.sk - vzdelanie, kurzy, konferencie, školenia OBCHODNICI.SK - kariéra pre obchodníkov TURISTIKA.SK - pre vačší zážitok z cesty i výletu NetSuccess - Váš úspech na internete DATAMAX - užitočný zdroj informácií o firmách Zones.sk - zóny pre každého študenta BioCesta.sk - Internetový obchod, recepty a diskusie SERVUS.SK - váš autostop portál

Úvodná stránka |  Prehľad platov |  Zapojte sa do prieskumu |  Spravodajstvo |  Spolupráca |  Kontakt


© JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek kopírovanie údajov ako aj štruktúry údajov pre komerčné použitie bez predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa je výslovne zakázané.