Úvodná stránka / O projekte

O projekte


Spravodlivé a férové odmeňovanie je snahou každej rozumnej firmy, ktorá si uvedomuje kľúčový význam ľudského kapitálu. V opačnom prípade sa vystavuje riziku odchodu cenných zamestnancov, čo je vždy spojené s priamymi alebo nepriamymi stratami.

Optimálny vzťah medzi zamestnancom a zamestnávateľom je vtedy, keď je motivácia vzájomná, funguje dôvera a stabilita vzťahu je istená informovanosťou.

Je preto dobré, ak stabilita v pracovno právnom vzťahu je založená na informovanosti - na informovanosti oboch strán o aktuálnych trhových platových podmienkach.

Cieľom portálu našeplaty.sk je podporiť informovanosť a teda aby sme: minimalizovali omyly, plánovali presne, eliminovali sklamania, tlmili nereálne očakávania a motivovali progres.


Tvorcovia portálu našeplaty.sk


Kontakt
Spolupráca
Podporte projekt

Mediálni partneri

INFORMATICI.SK - job pre každého informatika Slovník cudzích slov NATANKUJ.SK ZIVE.SK Porada.sk - spolu vieme viac PIS.SK - Prešovské internetové správy JOBAGENT.SK - práca na Slovensku i v zahraničí JOJ.SK - Vaša online televízia, noviny, šport, video, foto, blog Zzz.sk - zoznam zdravotníckych zariadení SITA.SK - Slovenská tlačová agentúra ZDRAVIE.SK - pre Tých, čo chcú vedieť viac 24 hodín - online denník pre všetkých education.sk - vzdelanie, kurzy, konferencie, školenia OBCHODNICI.SK - kariéra pre obchodníkov TURISTIKA.SK - pre vačší zážitok z cesty i výletu NetSuccess - Váš úspech na internete DATAMAX - užitočný zdroj informácií o firmách Zones.sk - zóny pre každého študenta BioCesta.sk - Internetový obchod, recepty a diskusie SERVUS.SK - váš autostop portál

Úvodná stránka |  Prehľad platov |  Zapojte sa do prieskumu |  Spravodajstvo |  Spolupráca |  Kontakt


© JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek kopírovanie údajov ako aj štruktúry údajov pre komerčné použitie bez predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa je výslovne zakázané.